לקראת חג מתן תורה: עוברים הזדככות בטיפולי ריברסינג

 

חג שבועות מתקרב, ואין טיימינג טוב יותר מזה כדי לעסוק בניקיון והזדככות. חג שבועות, הלא הוא חג מתן תורה, מתקיים שבעה שבועות אחרי שיצאו בני ישראל ממצריים, שבועות במהלכם הם נדרשו לעבור שינוי, להזדכך ולהתנקות כדי להיות מוכנים לקבלת התורה. אנחנו אומנם נמצאים כמה אלפי שנים אחרי המאורע המכונן, אבל ההיטהרות רלוונטית לא פחות לימינו אנו. כמה מילים על המשמעות המודרנית שאנחנו, במרכז אמירים, בחרנו לצקת אל תוך ההיטהרות הזו, ועל איך משיגים אותה- הכל במאמר שלפניכם.

 

ניקוי הגוף מרגשות מודחקים

המושג "ניקוי" בדרך כלל נקשר עם סדנאות ניקוי רעלים, שטיפות מעיים ואימוץ משטר תזונתי טבעי ובריא יותר. על אף שכל הפעולות הללו חשובות ומיטיבות עם הגוף, אנחנו מתכוונים לניקוי פנימי מעמיק יותר: ניקוי רגשות שליליים ושחרור רגשות מודחקים. כדי להבין את המשמעות של ניקוי הגוף מרגשות כאלה, צריך ללכת קצת אחורה ולהבין מהו רגש וכיצד הוא יכול "להיתקע" לנו בתוף הגוף, אם אנחנו לא יודעים "להתיידד" איתו כמו שצריך.

רגש מתבטא בצורות שונות של עוררות גופנית, נעימה או לא נעימה, בהתאם לסוג הרגש. כאשר אנחנו מתרגשים יש לנו צמרמורת ו"השערות עומדות", כאשר אנחנו לחוצים הבטן מתהפכת, כשאנחנו כועסים הלב פועם בחוזקה וכשאנחנו נבהלים הוא "יורד לתחתונים". אלו דוגמאות לביטויים הפיזיים-גופניים של הרגשות שעולים בנו. כלומר, רגש הוא בעצם תבנית אנרגיה, שהטבע שלה הוא להתפרץ בתוך הגוף, נוכח חוויות ואירועים מסויימים בחיים, ולהתאדות ולהתפוגג כך מבלי שהיא תותיר אף משקע בגופנו.

 

כך יוצרים הרגשות האצורים חסימה בגוף

הבעיות מתחילות כאשר התהליך הזה נקטע באיבו, מאחר שאנחנו לא נמצאים עם הרגש, אלא בורחים ממנו על-ידי מנגנונים עוקפי רגש שסיגלנו לאורך השנים. מכירים את זה שאתם חשים עצב נוראי או געגוע שצורב בלב, ופותחים את הטלוויזיה? שמשהו מציק לכם ואתם הולכים ישר למקרר? שאתם לא מצליחים להירדם בלילה, כי משהו מטריד אתכם, ופותחים את ארון המשקאות כדי למלא כוסית וויסקי?

כל אלה הן דוגמאות לאותם מכשולים עוקפי רגש, שאנחנו מציבים בפני התבנית האנרגטית שאמורה להתפרץ לנו בגוף ברגע ספציפי, באופן הקוטע את המהלך הטבעי שהגוף אמור לעבור עד שהרגש "ייגמר".
דמיינו לרגע, שאתם נוסעים במהירות גבוהה בכביש המהיר, ופתאום, ללא הכנה מוקדמת, שוטר מתפרץ לכביש ומציב מכשול גדול באמצע הדרך, בדיוק על המסלול שלכם. התרחיש הזה נשמע נוראי ויכול להיגמר באסון, ועדיין, רובנו מכניסים את העולם הפנימי שלנו שוב ושוב אל תוך תסריט שכזה, כך שתבנית האנרגיה המתעוררת בגוף לא יכולה להשלים את פעולתה.

ברמה הפיזית, תהליך כזה שנקטע יוצר משקע גדול בגוף, חסימה, שעתידה לייצר חולי. מאחר שהבריחה מהרגשות היא פעולה שהפכה טבעית כל כך עבורנו, למרות שהיא בדיוק ההיפך מטבעית, נותר רק לנסות לדמיין כמה הגוף שלנו חסום, מתוח ומלא פסולת שחייבת לצאת החוצה.

 

נושמים ומזדככים!

אז כאשר אנחנו מדברים על ניקיון והזדככות אנחנו מתכוונים לפתיחת אותן חסימות שנוצרו בגופנו במהלך החיים, שהן כמו אבק שהצטבר בתוך הגוף שלנו ושצריך לנקותו על מנת שנהיה בריאים יותר נפשית ופיזית כאחד. איך מנקים את כל האבק הזה? איך משחררים חסימות של שנים מן הגוף?

happiness-1866081 1280

הכירו את טיפולי הריברסינג.

כדי לאפשר ללקוחותינו להבין בפועל מה זה בדיוק אומר, אנחנו נוהגים להשתמש במטאפורה של מקלחת פנימית, שמנקה את כל פירורי האבק ופותחת את החסימות בהן דנו קודם לכן. אלא שבניגוד למקלחת לגוף שנעשית בעזרת מים, המקלחת הפנימית מתבצעת בעזרת חמצן. טיפולי ריברסינג מבוססים על טכניקת נשימה, שמטרתה לאפשר לגוף להכניס כמויות גדולות של חמצן, באמצעות שאיפות עמוקות מאוד, חמצן, שבתורו, מנקה את כל מה שדורש ניקוי. נשמע פשוט מידי? זה באמת כך.

 

מנגנון הנשימה אחראי על סילוק של 70 אחוז מהרעלים שבגופינו (היתר מסולקים על-ידי מערכת השתן והכליות, מנגנון ההזעה ודרך הצואה), ולא צריך להיות מתמטיקאי דגול כדי להבין, שככל שננשום טוב יותר, מלא יותר, תוך ניצול מקסימלי יותר של הריאות, נוכל לסלק כמויות גדולות יותר של רעלים, שהם שם נוסף לאותן חסימות אנרגטיות שנוצרו בגופנו כתוצאה מרגשות שלא בוטאו כראוי. כמו מקלחת חיצונית לגוף, אנחנו מאמינים שגם טיפולי ריברסינג צריכים להיות דרך חיים, אבל כדי לסגל לעצמכם את השיטה ולהבין כמה היא עוצמתית, עליכם קודם כל לחוות אותה על בשרכם.

 

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקורס ריברסינג כדי להיטהר, להשתחרר, להרגיש טוב יותר, להיות נקיים לקראת שבועות ולחוש חיוניים יותר. לשאלות ולמידע נוסף על אודות טכניקה פשוטה זו, שתחולל שינוי משמעותי בחייכם, אנחנו עומדים לרשותכם תמיד.