fbpx

 

 

הגענו לקרן מיואשים ומתוסכלים לאחר ניסיונות כושלים להתמודד עם תהליכים שונים ש### עובר במקביל להתבגרותו, שבשלב מסויים הרגשנו ש״איבדנו את הילד״, מאז כניסתו לחטיבה הרגשנו ש### הלך לאיבוד, לא ידע ללמוד לבד למרות שהיו הרבה מאמצים על ידינו ללמד אותו ולעזור לו, הציונים שלו ירדו למרות שהוא מאובחן כילד מחונן, איחר לבית ספר ולחוגים..הוא הרגיש מתוסכל וכמעט איבד תקווה. עד שהגענו לקרן שהאירה את דרכו של ###, חיזקה אותו, נתנה לו כלים ללמידה עצמית, הרימה לו את הביטחון עצמי והיום אדם חזר..חזר אלינו ילד חדש פורח מאמין בעצמו ומצליח בכל אשר עושה, אני כותבת את מה שכותבת כאן ומקבלת במקרה הודעה מ### שקיבל היום 100 במבחן😊. קרן מקצועית ברמות, אישיות מדהימה שהילדים מתחברים אליה ומעריצים אותה, בעלת הרבה ידע ואמונות. קרן, זה הדבר הכי נכון והכי חיובי שקרה לנו בדרך החינוכית של בננו, אין מלים שיתארו את שמחתנו, בזכותך אנחנו יותר מאושרים, יישר כוח.

קרן, בזכות אישיותך הנמרצת, מקצועיותך הרבה והאנרגיות החיוביות שקרנו ממך נוצר חיבור חזק מאוד בינך לבין ### (וגם איתנו). החיבור החזק וההערכה ההדדית הגבוהה הביאו לתהליך אימון מועיל ופורה, שתוצאותיו כבר ניכרות. בזכות החיבור החזק ### הקשיב והפנים דברים רבים, כולל מסרים שהוא כבר שמע ונחשף אליהם קודם. במהלך האימון הענקת לנו כלים פרקטיים רבים להתמודד עם האתגרים אל עבר הצלחה בהשגת המטרות. התהליך כולו לווה גם בהסברים על איך בדיוק המוח שלנו מגיב ופועל, וכיצד ניתן לשלוט בכך. הבנת הדברים ברמה האינטלקטואלית מאפשרת, לדעתי, יישום טוב יותר של הכלים הפרקטיים שניתנו. אני חייבת להודות, שלא מעט מהדברים שלימדת הכרנו ואפילו ניסינו ליישם במהלך השנים האחרונות. לשמוע אותם ממך היוו חיזוק משמעותי ויקר ערך עבורינו לדעת שהלכנו בדרך נכונה. יתרה מכך, ש### שמע את אותם מסרים ממך, הדבר חיזק ונתן תוקף גם לדברים ששמע בעבר מאיתנו. יש עדיין עוד אתגרים רבים בפנינו, אבל יש בידינו כלים ושפה להתמודד איתם. בעיקר, יש לנו כתובת מקצועית מעולה ותומכת לפנות אליה. 

******

וואאוו! התהליך שהציל את הבן שלי! הגענו אליך בהמלצתו של ד"ר דגני. אחרי שנים של מעקב נוירולוגי, הגענו למסקנה שיש מקום לשקול אימון קוגנטיבי התנהגותי שיסייע ל### למלא את ארגז הכלים שלו בכלים שיסייעו לו להתמודד עם התפרצויות זעם, תסכול, התנהגות לא מותאמת גיל, סנגור עצמי וקבלת סמכות. כאשת מקצוע, אני יודעת ומאמינה שהכלים הניתנים באימון עובדים בתנאי שיש כימיה בין המאמן למתאמן. קרן, את מאמנת מיוחדת במינה! מלאך בהתגלמותו! הצלחת ליצור קשר אישי מדהים עם ###. כולם שמים לב שהוא עובר שינוי מדהים. הוא יותר מווסת, יותר אסוף, שולט בתגובותיו, מיישם את כל הכלים שניתנו לו במהלך האימון כל יום מחדש. הוא ווינר בזכותו זה ברור אבל לא פחות בזכותך. את משמעותית מאוד בחייו ואני שמחה על כך. אני משווקת את האימון הזה לכל מי שאני מכירה. אני חותמת על ההצלחה של זה בעניים עצומות. תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!

******

קרן כשמה כן היא. מלאת אור ושמחה. התהליך היה מלא משמעות ומרגש מאד. אנחנו מרגישים שקיבלנו ### אחרת. פתוחה יותר. רגועה יותר. שמחה יותר. קרן מדהימה! היה שווה להגיע כל שבוע מירושלים. נתגעגע.

******

התלבטנו אם להתחיל תהליך אימון אישי לבתנו בת ה-13. בגדול, הרגשנו שאנחנו הורים הגיוניים וקשובים ושנוכל לעבור את גיל ההתבגרות בצורה סבירה ולמרות זאת - משהו היה חסר. ההכוונה המקצועית והתמיכה של "מישהו שמבין" מחוץ למשפחה. המצב הלך ונהיה לא טוב בבית, הילדה די הלכה לאיבוד ואיבדה פוקוס ברמת היום יום (חוסר רצון לעשייה, על אף פוטנציאל גבוה וכישורים רבים, ירידה בלימודים והתפרצויות ) מאחר וקרן מפיצה אור באופן טבעי, זו היתה אהבה ממבט ראשון (גם של הילדה וגם שלנו..). התהליך אפשר לנו לעצור, לקבל כלים, לחשוב ולפעול בדרך מסודרת יותר, מובנית יותר. ההבנה שזהו תהליך ושזוהי תחילת הדרך לבנייה ולהבנה טובה יותר שמשפיעה על כל התנהלות המשפחה באה רק לקראת המפגשים האחרונים, ואנחנו עדיין ב"מערבולת-גיל-ההתבגרות". מי ייתן ונצליח להתמיד ולזרום עם הכלים שקיבלנו מקרן. מה שבטוח - זה שהבסיס כבר נבנה באהבה. תודה מקרב לב, אוהבים.

******

כך כותבת נערה בת 14 שעברה אימון אישי (קואצ'ינג) בשילוב אימון משפחתי

לקרן המדהימה, קודם כל אני רוצה להודות לך על התהליך המשמעותי שעזרת לי לעבור, למדתי על עצמי כל כך הרבה כוחות ודברים חדשים שלא ידעתי שאני מסוגלת אליהם בכלל, גיליתי שיש הרבה בעיות שאפשר לפתור אחרת ממה שעשיתי, גיליתי איך לשלוט בעצמי וכך לשלוט במה שקורה מסביבי באמצעות כוח החשיבה. אני מודה לך על שלימדת אותי לדבר עם ההורים שלי בצורה אחרת, אני מודה לך שלימדת את ההורים שלי להתנהל איתי בצורה טובה יותר והפכת אותנו לבית הרבה יותר שקט ושליו. ובכל פעם שהייתה טעות שעשיתי, הרגשתי בנוח לפנות אלייך לעזרה ואת היית הופכת את את הבעיה ליתרון. חוץ מהמתנות שנתת לי, נתת לי להכיר אותך! את מתייחסת אלי ולכל מתאמן בצורה כל כך רכה ומלטפת, את נותנת לי להרגיש תמיד רצויה, אני חושבת שילד צריך בן אדם מבוגר ממנו, שהוא לא ההורים, שהוא יכול לספר לו הכל ולהתייעץ איתו על הכל, הרבה זמן כבר הרגשתי שקשה לי שאין לי בן אדם כזה. עכשיו יש לי!❤
לטיפול יש מזל שיש לו אותך.
אוהבת ומעריכה מלא!

******

אני רוצה לציין קודם כל שנפל הזכות בחלקינו שמצאנו את קרן. מאוד התחברנו לקרן ומאוד שמחים ומרוצים ש### התאמן אצלה. קרן מיד הצליחה לגרום ל### להיפתח וגם לחייך, רצוי לציין ש### הוא ילד מופנם מהרגיל. קרן מאוד מקצועית ומיד נתנה ל### ולנו כהורים כלים להתמודד עם מצבים מורכבים. הצליחה להוציא את ### מהלופ שאליו נכנס לפני האימון שבעצם עיקר הסיבה שבגללה באנו אליה . כיום ### הרבה יותר פתוח ויוצר יותר קשרים בהצלחה עם ילדים. הבטחון העצמי והאמונה שלו בעצמו עלה ולכן זה משתקף באופן חיובי על המצב הרוח הכללי שלו. את השינוי הזה אנחנו מרגישים גם בבית, האווירה הרבה יותר רגועה ואין דבר יותר שמח מלראות ילד שמח. 

******

התהליך האימוני עזר לנו מאוד, בעיקר בהבנה של התהליך "הנעה חיצונית - הנעה פנימית". בהתחלה היה לנו קשה עם הגישה של חיזוקים "חומריים", אבל אחרי שהורדנו את ההתנגדויות וניסינו - ההצלחה לא איחרה להגיע. העצות הפרקטיות (למשל עבודה עם טבלאות, תכנון לוח זמנים וכו') היו מועילות מאוד. אמנם לא סיימנו את התהליך, אך אנו מקווים ש### יהיה מעוניין להשלים אותו בהמשך. התהליך הכניס הרבה רוגע ליחסים במשפחה, לימד אותנו "לנשום" קצת, ובעיקר להסתכל על הדברים קצת אחרת. אנו מודים לך מאוד על התהליך ועל הליווי, וכאמור מקווים לחזור בהמשך. תודה רבה על הכול :) 

******

 

### סיים בשעה טובה את כיתה ח'. התעודה יפה, גם בציונים וגם בהערכות, והיא די משקפת את המצב הלימודי.
זה נחמד, אבל מה שיותר חשוב הוא שהרגלי הלמידה שלו טובים יותר, הוא נפגש הרבה יותר עם חברים ובכלל אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה היה לו טוב כמו עכשיו. אנחנו נהנים ממנו מאוד ויש לך חלק בשינוי שהוא עבר.

בתודה רבה

******

קרן יקירה, את מאוד מקצועית, יצרת קשר אישי חם ואוהב , נתת המון כלים לבית ולהמשך עבודה גם אחרי האימון . התהליך היה מאוד משמעותי לנעם ולי. אני עדיין מתפעלת מהתהליך ומהשינוי שעברנו בזכותך.

******

קרן - תודה רבה רבה על העבודה המדהימה שעשית עם ###. קודם כל והכי חשוב - הוא מאוד מאוד נהנה מהעבודה איתך והרגיש שזה מסייע לו. מבחינתי זה הכי חשוב. הוא הלך כל שבוע בשמחה רבה וחזר מלא בחוויות ורעיונות והיה כל הזמן מאוד נחוש לעמוד במשימות ולהתקדם. ממה ש### אמר לנו הוא מרגיש שהכלים שנתת לו כבר התחילו לעזור לו - הוא יותר מסודר, הוא משחק כדורסל יותר טוב. חבל לי שעדיין לא התחילה שנת הלימודים כמו שצריך ויקח זמן עד שהוא יוכל ליישם את הדברים במסגרת בית הספר. אני מאוד מחכה לראות אם הוא מרגיש שזה עושה שינוי מבחינת יכולת הלמידה והריכוז שלו. בכל מקרה אנחנו מאוד מאוד מודים לך על העבודה והגישה. מבחינתנו כבר היה שווה את זה ואני מקווה שזה רק ילך וישתפר ויוכיח את עצמו. ובכל מקרה - אנחנו שומרים את מספר הטלפון וככל שנצטרך נפנה אליך שוב. המון המון תודה

******

הגענו למרכז אמירים לאחר החלטה משותפת שלי ושל בעלי לדעת להתנהל ולקבל כלים להתמודד עם "גיל ההתבגרות" של בתנו .
כבר במפגש הראשון עם קרן התאהבנו. התאהבנו בעדינות שלה, בהעברת המסרים שלה, בחדות שלה, ברוגע שלה ובמקצועיות שלה. תמיד הגיעה מוכנה,גם שלא ממש שיתפנו פעולה.. נרתמה, הקדישה מזמנה ונתנה את כול כולה בתהליך. אין ספק, שהטיפים והכלים שבחרה להעביר לנו נטמעו בתוכנו והושמו בבית. ### קיבלה חיזוקים, העצמות, ארגז כלים אחד גדול שבו השכילה להבין שישנה גם דרך אחרת להתמודד עם כעסים,התפרצויות זעם ולחצים. האווירה בבית רגועה ונעימה יותר. קרן אשה מיוחדת ,לבבית,חמה ואימהית, מאמנת בחסד עליון, אז היום,לאחר 10 מפגשים אנחנו רוצים להגיד תודה! תודה על הנכונות, ההקשבה, היכולת להבין ולהכיל. לא מובן מאליו. המשיכי בעשייה המדהימה שלך! 

******

הגענו לאימון בגלל התקפי זעם וביטחון עצמי ירוד . במהלך האימון קיבלנו כילים שונים להתמודדות אשר גרמו לשינוי החשיבה אצל ### וגם אצלי(אמא של ###) בינהם הטבלה לעידוד התנהגות חיובית. מדובר בטבלה שבועית שעניינה היה התארגנות הבוקר ביעילות וללא כעס. ### הקפידה למלא את הטבלה במדבקות כאשר בסיום של כל שבוע קיבלה ### בילוי משותף לגלידה. ### חיכתה לזה כל השבוע ומילאו את הטבלאות במשך מסך שבועות . הבוקר נראה שונה לגמרי. חייבת לציין כי בתחילה הסתייגות מהעניין של התנהגות טובה בתמורה למשהו חומרי. אבל התוצאה היתה היא שבסופו של דבר הטבלה נשכחה וההתנהגות הטובה הושרשה והוטמעה והבקרים שלנו רגועים.

 ******

קרן המקסימה,
אנחנו מודים לך מקרב לב על התהליך המשמעותי שעברנו איתך ובזכותך.
את בן אדם מיוחד, יוצאת דופן ברגישותך ושמחים ש### זכתה לעבור איתך את המסע הזה.
הסרת ממנה את המחסומים ובכך הצלחת לקדם אותה מספר צעדים לעבר ההצלחות.

תהליך האימון עבורנו היה אמצעי לקדם את ביתנו בהיבטים הרגשיים והחברתיים.
זכינו בתהליך ממושך, מובנה היטב ונכון, שהתבסס על הכלים שרכשנו בעזרת קרן המקסימה, קרן שימשה כדמות משמעותית מאד לכולנו, פעלה במקצועיות וברגישות יוצאת דופן. פעלה בתבונה והתקדמה איתנו צעד אחר צעד בתכנית מסודרת וגם גמישה. שימשה אוזן קשבת מבלי לגלות שיפוטיות ובכך רתמה אותנו למשימות שהובילו להצלחה. הרגשנו בעיקר את השינוי בדפוסי החשיבה וההתנהגות, דבר שתרם לשינוי המבורך באוירה בבית. בהזדמנות זו נרצה להודות לקרן הרוש על המקצועיות הרבה, האיכפתיות, ההכלה וכל העצות המקדמות, בהחלט צוידנו ב"ארגז כלים".

מאחלים המשך הצלחה,
אין לנו ספק בכך.
 
******
 
הדבר הבולט ביותר, היה האמון שהצלחת לרכוש עם הבת שלי.
עניין שעבורה אינו טריוויאלי בכלל.
תהליך האימון תרם באופן משמעותי לדפוסי החשיבה שלה.
גם אחרי שסיימתן את הפגישות אני רואה שהיא משתמשת בכלים שקיבלה ממך. זה מעולה!
זה מה שרצינו! אני ממש שמחה שזה קרה.
הדרך עוד ארוכה ויש מה לשפר אבל היא הולכת כעת עם כלים, עם יותר ביטחון ביכולות שלה
ועם מודעוּת לדברים (אם את זוכרת, בפגישות שאנחנו - ההורים קיימנו איתך, מאוד היינו
מוטרדים מזה שהיא לא מודעת לעד כמה היא מרחפת / דוחה דברים ועוד)...
תודה רבה! אנחנו שמחים מאוד על שבחרנו בך כמאמנת. ובלי קשר, על שזכינו להכיר.
עידית
 
 
****** 
 
קרן, התמזל מזלנו וזכינו להכיר אישיות מדהימה ומקצועית כמוך, מהרגע הראשון כבשת אותנו ויותר מזה את ###.. הוא מעריץ אותך ומאמין בך, רואה בך דמות משכנעת ע״י מתן עובדות המבוססות על ידע ודוגמאות מהחיים. קרן היקרה נשמח אם הדלת תישאר פתוחה, כל פעם שנתגעגע או נצטרך את עזרתך, את אוצר שלא מתכוונים לוותר עליו.
 
****** 

הי קרן, אז אחרי המפגש שאחרי סיום...
אני רוצה להודות לך על התהליך ש### עבר איתך.
יצרת איתו קשר אישי משמעותי וציידת אותו בכלים להמשך,
הוא זרח בכל פעם שהוא דיבר על המפגש איתך.
הוספת לו דרכי התבוננות על המציאות סביבו וגם כלים מעשיים להתארגנות, וזה היה מאוד משמעותי לאתגרים שהוא מתמודד איתם עכשיו.
תודה! וחג שמח

****** 

 

אני יכולה להגיד את זה במילה אחת. מושלמת!!! התחברנו מיד לקרן עוד מהפגש הראשון ומיד לאחר מכן ### התחבר אליה. ### נוטה להתחיל חוג ולהפסיק ועם קרן הוא חיכה כל פעם מחדש למפגש קרן עזרה לנו להבין עליו הרבה דברים ויותר חשוב הוא הבין על עצמו. אחת התוצאות המהממות מהתהליך ש### לא התייאש מחוג גיטרה והתמיד בזכות קרן, אפילו עבר לגיטרה חשמלית :) ברור לי שלא סיימנו עם קרן וניפגש איתה בשנה הבאה ועל כל התייעצות. תודה לד"ר דגני שהמליץ על קרן!
 

****** 

קרן יקרה, ניתן היה לראות שמהמפגש הראשון נוצר קשר בין אישי משמעותי בינך לבין ###. ### הרבתה לצתת דברים שאמרת לה, כלי חשיבה ומנטרות ששיתפת איתה. ### היא אגוז קשה לפיצוח ואני חושבת שבדיעבד היה נכון לערוך איתה תהליך רציף ללא הפסקות (ברור שהיו אילוצים וסיבות למה החלטנו להתחיל דוקא בקיץ) ואז אולי היינו משיגים תוצאות טובות יותר. בשורה התחתונה אני בהחלט חושבת ש### יצאה מועצמת מהתהליך עם תחושת מסוגלות להמשך. הסביבה הבטוחה שיצרת עבורה, ההכלה והקבלה בכל מצב חיזקה אצלה את הבסיס ליצירת תחושת הצלחה. בשבועיים האחרונים ### מפוקסת, מתוכננת, מתעדפת ונראה שממוקדת מטרה. רוצה להגיד מילה גם על הקשר האישי בינינו. שידרת זמינות וקרבה גם כשלא נפגשנו ובישבילי זה היה מאוד משמעותי. אני מאוד מאמינה באימון ובכלים אימוניים ושמחה על ההזדמנות של ### להתנסות בתהליך שכזה. נדע לחזור לפנות ולהעזר בהמשך

******

קרן יקרה!
מחפשת את המילים המתאימות להודות לך,  היתה פגישה עוצמתית ומרגשת.
אין לי ספק שהפגישה הזו תלווה את### ואותנו לעוד המון שנים.
תודה שנתת לו הכוח להאמין בעצמו ולדעת  להסתכל על חצי הכוס המלאה. התהליך שעברנו יחד איתך היה משמעותי לא רק ל### גם אנחנו נתרמנו רבות.
תודה רבה על הכל ❤
כל פעם שאני חושבת על מה שהיה אתמול אני מוצפת בהתרגשות לא חשבתי שזה ישפיע כל כך על ###. זה היה מדהים !
תודה תודה תודה

******

גם היום בוער לנו להגיד לך תודה שוב על כל מה שעשית עם ###, הוא ממשיך להיות סופר אחראי, איכפתי ומאורגן.. באמת חלום שהתגשם.. נהנים ממנו וגאים מההתנהלות היומית שלו ומההשגים, אוהבים אותך ומאחלים המשך דרך פורייה לך❤

****** 

תשובההעברה


האימון (קואצ'ינג) יעניק לילדכם ליווי ותמיכה באופן אישי, צעד אחר צעד, עד שיהיה מוכן לצאת לדרך עצמאית. 

התוכנית גמישה ומותאמת לצרכים האינדבידואליים של כל משפחה.
לפרטים נוספים והתייעצות, פנו אלינו ונשמח לעזור.